خدمات کارپازل

کارپازل برای رسیدن به اهداف و ماموریت خود،‌ یعنی پرورش کودکانی موفق با طرز فکر و شخصیت کارآفرینانه خدمات مختلفی را طراحی و ارائه کرده است. این خدمات رویکرد آموزشی دارند و از طریق تجربه‌های عینی در محیط واقعی و یا محیط شبیه‌سازی و همچنین بازی و فعالیت‌های عملی،‌ آموزش‌های لازم را به والدین و کودکان ارائه می‌دهند. آموزش‌هایی که خانه و خانواده را به بهترین زیرساخت و مسیر آموزشی کودک تبدیل می‌کند.

پدر و مادر

خدمات کارپازل برای پدر و مادر شامل رویدادهای آموزشی (دوره‌های حضوری، دوره‌های آنلاین و تورهای آموزشی)، پکیج‌های آموزشی و مشاوره تخصصی است.

خانواده

(کودکان و پدر و مادر)

خدمات کارپازل برای خانواده شامل رویدادهای آموزشی (دوره‌های حضوری، دوره‌های آنلاین و تورهای آموزشی)، پکیج‌های آموزشی و مشاوره تخصصی است.

کودکان

خدمات کارپازل برای خانواده شامل رویدادهای آموزشی (دوره‌های حضوری و تورهای آموزشی)، پکیج‌های آموزشی و مشاوره تخصصی است.

رویدادهای کارپازل

دوره‌های آنلاین (وبینار)

دوره‌های آموزشی کارپازل به ۲ دسته کلی تقسیم می‌شوند:

  1. آموزش‌های تئوری
  2. آموزش‌های عملی

ما در دوره‌های آنلاین بر آموزش‌های تئوری تمرکز کرده‌ایم.

دوره‌های آنلاین کارپازل در حال حاضر شامل دو بخش «آموزش‌های پدر و مادر» و «آموزش‌های کودک و نوجوان» است.

تورهای آموزشی

تور‌های آموزشی کارپازل مخصوص پدر و مادرها  و کودکان است. این دوره‌ها به صورت کاربردی و عملی و با هدف یادگیری در محیط و شرایط واقعی برگزار می‌شوند.

متاسفانه در حال حاضر به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا و اهمیت به حفظ سلامت مخاطبانمان،‌ به‌ناچار تورهای آموزشی را برگزار نمی‌کنیم.

دوره‌های حضوری

دوره‌های حضوری کارپازل بیشتر بر آموزش‌های عملی تمرکز دارند و بیشتر ویژه کودکان و یا کودکان به همراه پدر و مادرشان هستند.

متاسفانه در حال حاضر به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا و اهمیت به حفظ سلامت مخاطبانمان،‌ به‌ناچار این دوره‌ها را برگزار نمی‌کنیم.

خدمات دیگر

پکیج‌های آموزشی کارپازل

پکیج‌های کارپازل با هدف آموزش کودکان، نوجوانان و پدر و مادرها برای آموزش به‌صورت خودآموز در نظر گرفته شده است.

ورود به صفحه پکیج‌ها

مشاوره اختصاصی

متخصصان کارپازل در زمینه‌های کارآفرینی، خلاقیت، فرهنگ، هنر، بازی و ورزش به سوالات شما پاسخ می‌دهند و برای حل چالش‌های پیش رویتان به شما کمک می‌کنند.

ورود به صفحه متخصصان

این را به اشتراک بگذارید